Ласкаво просимо до ZooVip - вашого надійного партнера, порадника та друга!

З 2011 року ми відкриваємо безмежні можливості світу тварин для Вас, адже спеціалізуємось на ветеринарних препаратах і зоотоварах! Також пропонуємо широкий асортимент продукції для ваших улюбленців, загалом усіх видів, порід, вікових груп тварин і птиці, у тому числі декоративних та екзотичних.

Чому обирають нас:

Надійність: Ми працюємо тільки з офіційними виробниками, гарантуючи високу якість кожного товару.

Індивідуальний підхід: Кожен клієнт для нас унікальний. Ми прислухаємося до ваших потреб та завжди готові допомогти з вибором або ж надати рекомендації, щоб забезпечити оптимальні рішення.

Зручність та доступність: Замовлення у ZooVip - це легко, швидко та зручно. Ви можете зробити покупки з будь-якого місця та в будь-який час, навіть не виходячи з дому.

Створити середовище, де кожен може знайти підтримку та поради для того, щоб доглядати за своїми чотирилапими з любов'ю та повагою – наша місія. Адже ми не лише продаємо товари - ми прагнемо стати вашими партнерами та друзями і допомогти у створенні щасливого та здорового життя ваших пухнастих друзів.

Приєднуйтеся до тисяч задоволених клієнтів, які обирають ZooVip для своїх улюбленців, і переконайтеся в якості товарів та послуг самі!

Приємний бонус роботи з нами: постійними клієнтам гарантуємо накопичувальні знижки J

від 2000 грн. знижка 1%

від 5000 грн. знижка 2%

від 10000 грн. знижка 3%

*знижка діє при сумарній вартості усіх ваших оплачених замовлень